Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autorski serwer / autorskie pluginy / autorska strona / autorski sklep / autorscy gracze


f0kus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma takiego serwera :C

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

@Elitarny21

 

DZIEKI ZA POMYSŁ!

Zaraz napisze drugi plugin specjalnie dla ciebie do generowania AUTORSKICH IASTEK!!!!!!

 

 

PJONA WIDAĆ ŻE SWÓJ CZŁOWIEK

Opublikowano

Mam wrażenie że naśmiewacie sie z tych ludzi co w publikacjach piszą żę autorskie a takie nie jest ahah ale to tylko takie moje wrażenie...

autorskie pozdrowienia dla was autorscy użytkownicy autorskiego MPC-Forum



Ej ziomek ale ta piona autorska czy nie bo inaczej nie wejde na serwa

a i pozdro dla autorskich graczy którzy kopiowali IP serwa i zaraz napiszą że nie działa hahaahahaha

1315741014-U286260.png

Opublikowano

OCZYWIŚCIE U NAS WSZYSTKO JEST AUTORSKIE !!!!!!

ZAPRASZAM

 

WŁASNIE NAPISAŁEM PLUGIN DO GENEROWANIA AUTORSKICH CIASTEK

OCZYWIŚCIE NADAL MOŻNA DOSTAĆ CIASTKO HIPSTERSKIE

 

ELO POJNA

 

 

EDIT: UWAGA DODANO NOWY ITEM - GRUSZKA!

 

PJONA

Opublikowano

Mam prośbę czy możesz dać mi autorski plugin na Gruszkę dodam na swój serwer i napisze

"Posiadam autorski plugin na grusze"

wtedy będzie tak zajeb**ie autorsko

1315741014-U286260.png

Opublikowano

SORY ZIOMEK BARDZO CIE LUBIE ALE PLUGIN JEST AUTORSKI

JAK CHCESZ TO MOGE CI TAKI NAPISAĆ ZA 50ZŁ

 

PJONA!

 

 

PS: l26uzy.jpg

Opublikowano

No dobra dam ci 50 zł ale jak będę miał Admina na serwie u ciebie



Tylko nie mam jak bo mam 10 lat a do ręcznie ci dać nie moge bo mnie rodzice z domu nie wypuszczą sms też nie da rady bo nie mam kasy na koncie

1315741014-U286260.png

Opublikowano

UWAGA WŁASNIE NASZE MASZYNY ZOSTAŁY ZAATAKOWANE PRZEZ DDOS

ROBIE CO MOGE JEŚLI SYTUACJA SIE NIE USPOKOI SPRAWA PÓJDZIE NA POLICJE

Opublikowano

DZIĘKUJE ZA POZYTYWNE OPINIE JAK WIDZICIE JEST NAS CO RAZ WIECEJ!

 

PS: DLA PANÓW UP - GRUSZKA DODATKOWO NA START!!!

Opublikowano

To od kiedy działa serwer rekrutacja ON ?

mam 10 lat i chciałbym zostać ADMINEM gram w mc od 2 lat umiem pisać pluginy miałem swojego serwa kiedyś.

i byłem adminem na kilku serwerach jak coś pisz :)

1315741014-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...